birbeko.com Beko Yetkili Satıcı,Beko Bayi,Beko Online Satış
Haftanın Fırsatları
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Hakkımızda:

  
Uludağ beko
 

Uludağ Ticaret 1976 Yılında Bursa'da Dayanıklı Tüketim Malları Ve Beyaz Eşya Ticareti Yapmak Amacıyla Kurulmuştur.Kurulduğu İlk Yıllarda Farklı Markaların Bayiliğini Yapan Uludağ Ticaret  38 Yıldır Bursa Merkezde Dünya Markası Olan Beko A.Ş Nin Bayiliğini Gerçekleştirmektedir.Beko Aş Nin Örnek Mağaza Konseptine Bursada İlk Geçen Firma Olan Uludağ Ticaret Örnek Mağazacılığı İle Yıllardır Müşterilerine En Doğru Ürün Ve Hizmetini Sunmanın Memnuniyeti İçerisinde Olmuştur.

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarak Hem Bireysel Hem Kurumsal Müşterilerine Doğru Ürün Maksimum Hizmet Kalitesiyle Sunma Gayreti İçerisinde Olan Firmamız Siz Değerli Müşterileriyle Birlikte Daha Uzun Yıllar Beko Markasının Yetkili Satıcı Olmayı Hedeflemektedir 
                     

  

 
 

 

“En değerli varlığımız; Müşterimizdir” Felsefesi ile yola çıkan firmamız tam 38 yıldır, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak  en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. 

 

 

 

 
 

 

Dileyen müşterilerimiz firmamızın showroom'unu gezerek satın almayı düşündükleri ürünü inceleyerek de satın alabilirler.

 

Şirketimiz hergün yaptığı kargo ve teslimatlardan dolayı;  teşekkür mail'leri almaktadır.  Bize duyduğunuz güveni hergün tekrar tekrar hak etmeye çalışıyoruz.

 

 

Müşteri Hizmetleri
Birbeko.com  çalışanları olarak temel politikamız; ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentiler doğrultusunda en mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.
Bu yüzden sorularınızı, önerilerinizi ve taleplerinizi önemsiyoruz.
Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir, diğer tüm talepleriniz aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
birbeko.com  Destek Hattı
0(224) 220 63 04
E-Posta: info[@]birbeko.com
 
Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.