birbeko.com Beko Yetkili Satıcı,Beko Bayi,Beko Online Satış
http://www.birbeko.com
Haftanın Fırsatları
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Tüm Kategoriler

  Hakkımızda:

  

 
"BirAlışveriş.com"   Türk Patent Enstütüsü tarafından tescil edilmiştir.
 

Ticaret hayatına 1993 yılında toptan beyaz eşya tüccarlığı ile başlayan firmamız 1993 - 1995 yılları arasında Profilo markasının toptancılığını yaptı. Firmanın arşivinde Çeşitli firmalardan Teşekkür belgeleri bulunmaktadır.   Yönetim merkezi İstanbul'da bulunmakta olan biralisveris.com aynı zamanda beko, singer,ufo infrared ısıtıcıları yetkili bayisidir. Mobilya sektöründe de uzun yıılar hizmet veren firmamız movelli ve missmovelli markalarının tescil marka sahibidir. Sektörde uzun yıllar hizmet vermiştir. .

  

 

“En değerli varlığımız; Müşterimizdir” Felsefesi ile yola çıkan firmamız tam 18 yıldır, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak  en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. 

 

 

 

 

Firmamız e-ticarette pek sık rastlanmayan "stokta olmayan ürünü satmama" veya "en geç 2 - 4 gün içerisinde tedarik edilemeyecek ürünü satmama" gibi  ciddi bir prensibi vardır. Ayrıca şirketimiz ürününüzü kargo etmeden kredi kartınızdan provizyon almamaktadır. Yani ürününüz size ulaşmadan kredi kartınız ile ilgilenmiyoruz.

 

Dileyen müşterilerimiz firmamızın showroom'unu gezerek satın almayı düşündükleri ürünü inceleyerek de satın alabilirler.

 

Şirketimiz hergün yaptığı kargo ve teslimatlardan dolayı;  teşekkür mail'leri almaktadır.  Bize duyduğunuz güveni hergün tekrar tekrar hak etmeye çalışıyoruz.

 

 

Müşteri Hizmetleri
Bir Alisveris Alışveriş Merkezi  çalışanları olarak temel politikamız; ilişki içinde olduğumuz kişi, kuruluş ve kurumlara beklentiler doğrultusunda en mükemmel hizmeti sunmak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.
Bu yüzden sorularınızı, önerilerinizi ve taleplerinizi önemsiyoruz.
Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir, diğer tüm talepleriniz aşağıda belirtilen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Biralisveris.com  Destek Hattı
(212) 628 63 13
E-Posta: info@biralisveris.com
 

 

İlginiz için çok teşekkür ederiz.

www.biralisveris.com

HIZLI ARAMA BEKO,SINGER,ARCELIK LED TV,


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.