Sepetinizde 0 adet
ürün bulunmaktadır.
>
 
   
 
 
 
 
     
 

Beko Taksit Kampanyası
Beko Müşteri Hizmetleri
Sepetim
Haberler
Beko Buzdolabı Kampanyası
Beko Logosu Yenilendi.
Bursa Beko Uludağ
Değişimin heyecanı video

Grundig G  24018 WİFİ İnverter Klima

Grundig G 24018 WİFİ İnverter Klima

Grundig G 24018 WİFİ İnverter Klima

İnternet Kampanya Fiyatı

5,199.00 TL

Havale İndirimli Fiyatı

5,199.00 TL
 
Adet
Grundig G  24018 WİFİ İnverter Klima
 
 
Bu üründe Kargo Ücretsizdir.
Resmi Yetkili Satıcı internet mağazamızdan yapacağınız alışverişler tüm Türkiye'ye direk yetkili servislerimizce en geç 8 iş günü içerisinde ücretsiz teslim ve montaj edilmektedir. Bursa içi 2 iş günüdür.
 
Peşin Fiyatına 9 Taksit Fırsatı! 1 Nisan - 30 Nisan 2019 Tarihleri arasında bonus özellikli kartlar; 3+6 Taksit seçeneği ile Peşin Fiyatına 9 Taksit alışveriş yapabilirsiniz. (Beyazeşya ürün grupları için geçerlidir.) Bir "Dünya markası" Beko, birbeko.com'da.
Özellikler
Yorumlar
Taksitler
İlgiliÜrünler
Grundig G  24018 WİFİ İnverter Klima
 
MODELLER G 24018 WiFi
Soğutucu Akışkan R410A
KAPASİTE  
Soğutma (Btu/h) 24300
Soğutma (Watt) 7122
Isıtma (Btu/h) 25590
Isıtma (Watt) 7500
P design C (Watt) 6600
P design H (Watt) (-10°C) 5000
ELEKTRİKSEL ÖZELLİKLER  
Çekilen Enerji (Watt) Soğutma Tekli 2456
Çekilen Enerji (Watt) Isıtma Tekli 2308
Yıllık Tüketim Soğutma Tekli (kWh/yıl) 372
Yıllık Tüketim Isıtma Tekli (kWh/yıl) 1794
Enerji Sınıfı-Soğutma A++
Enerji Sınıfı-Isıtma A
Çekilen Akım (A) Soğutma 10,80
Çekilen Akım (A) Isıtma 10,40
Isıtma Tipi Heat Pump
Voltaj / Frekans (V/Hz) 220-240/50
PERFORMANS  
SEER 6,20
SCOP 3,90
Nem Alma Kapasitesi (It/h) 2,5
Ses Basıncı (dBA) İç Ünite (düşük fan modu) 34
Ses Gücü (dBA) İç Ünite 65
Ses Gücü (dBA) Dış Ünite 70
BOYUTLAR & AĞIRLIK (NET)   
İç Ünite (GenxYükxDer) mm 1000x310x220
Dış Ünite (GenxYükxDer) mm 870x655x320
İç Ünite Net (kg) 11,7
Dış Ünite Net (kg) 46,0
ÇALIŞMA ARALIĞI  
İç Ünite Soğutma Çalışma Aralığı (°C) 18~30
Dış Ünite Soğutma Çalışma Aralığı (°C) -15~48
İç Ünite Isıtma Çalışma Aralığı (°C) 16~30
Dış Ünite Isıtma Çalışma Aralığı (°C) -15~24
BESLEME  
İçten / Dıştan Dıştan
ÖZELLİKLER  
WiFi var
One Touch Soft Air (Yumuşak Hava) var
Anlık enerji tüketim göstergesi var
Aktif Enerji kontrol (Energy control) var
Sessiz Mod (Silent Mode) var
Uyku Modu (Sleep Mode) var
Ionizer? var
3M Filtre var
Kolay çıkarılabili filtre var
Ionizer? Otomatik Temizleme Fonksiyonu var
Sağlıklı Nem Alma var
Otomatik Hava Yönlendirme Sistemi (Yukarı-Aşağı) var
Otomatik Hava Yönlendirme (Sağ-Sol) var
Otomatik Hava Sirkülasyonu (Auto Swing) var
Hızlı Soğutma var
Hızlı Isıtma var
Akıllı Çalışma Sistemi var
Gösterge Hidden Display
Elektrik Kesintilerinden Sonra Tekrar Çalışma var
Elektronik Sıcaklık Kontrolü (Micom Kontrol) var
Çoklu Programlama Özelliği (Timer) var
Sıcak Kalkış Modu (Hot Start) var
Buz Çözme (Defrost) Özelliği var
3 Dakika Güvenlik Özelliği var

 

Grundig Klima Teknoloji Metinleri

WiFi Özelliği

Grundig Inverter klima, Connect teknolojisi sayesinde klimayı uzaktan kontrol etme imkânı sunuyor. Akıllı telefon ya da tablete yüklenebilen Connect mobil uygulaması ile kullanıcı, klimanın bulunduğu ortamda olmasa bile klimayı açabiliyor, kapatabiliyor ya da istediği sıcaklığı ayarlayabiliyor. Klimakumandasının yapabildiği her şeyi yapabilen ve bilgisayardan da erişilebilen Connect teknolojisi, konforlu bir kullanım sunuyor. Kullanıcı istediği sıcaklığı, istediği zaman ayarlayabildiğinden klima, ortam ideal sıcaklığına ulaşmak için hızlı modda çalıştırılmak zorunda kalmıyor. Bu da enerji tasarrufu sağlıyor. Uygulama, birden fazla klimayı kontrol etme olanağı da tanıyor. Bu sayede evdeki ve iş yerindeki klimalar aynı uygulama ile yönetilebiliyor. Uygulama güncellemelerinin bildirimle iletilmesi de kullanıcıların tüm yeniliklerden anında haberdar olmasını sağlıyor. Ayrıca uygulamada durum güncellemeleri görülebiliyor ve kullanıcının yardıma ihtiyacı olduğu durumlarda ekranda uyarı beliriyor.

 

Ultra Ionizer+

Ultra Ionizer+ teknolojisi ile üretilmiş Grundig klimalar, kaliteli hava üflemenin yanı sıra ortamdaki havanın temizlenmesini de sağlıyor. Klimanın ortama yaydığı 3 milyondan fazla iyon, gözle görülmeyen mikroskobik parçacıklar ile havada karşılaşıyor ve toz, polen gibi bu parçacıkların oluşturabileceği zararlı etkilerin yok olmasına yardımcı oluyor. Ultra Ionizer+ klima, sahip olduğu bu teknoloji sayesinde mikro parçacıkların hava kalitesini olumsuz etkilemesine izin vermiyor, temiz ve ferah hava sunuyor.

 

3M Filtre

Grundig klima, 3M Filtre sayesinde en küçük toz parçacıklarını bile yakalayarak ortamdaki havanın daha kaliteli olmasını sağlıyor. Klima hava filtresinin yakalayamadığı 3 mikrometreden küçük tozları yakalayan 3M Filtre, bu parçacıkları hapsediyor ve yeniden ortamdaki havaya karışmalarını engelliyor. Diğer bir deyişle 3M Filtre?ye sahip klimalar, sadece ideal ortam sıcaklığını sunmanın yanı sıra solunan havanın daha sağlıklı olmasını da sağlıyor.

 

Enerji Kontrol Tuşu

Grundig klimalar, sahip oldukları Enerji Kontrolü özelliği sayesinde klima Soğutma modundayken enerji tüketimini azaltıyor. Bu sayede elektrikten tasarruf ediliyor. Motorun maksimum enerji ile çalışmasının önüne geçen ve Enerji Tasarrufu Modu olarak da bilinen bu özellik, üç farklı kademede çalışabiliyor. Enerji Kontrolü özelliğine sahip klima, normal çalışma konumuna göre birinci kademede %20, ikinci kademede %40, üçüncü kademede ise %60 enerji tasarrufu sağlıyor.

 

Ultra Ionizer+ Otomatik Temizleme

Ultra Ionizer+ Otomatik Temizleme teknolojisine sahip Grundig klima, Soğutma modunda çalışan klimanın ısı eşanjöründe oluşan nemi kurutuyor. Bu aşamada yayılan iyonlar, klimanın içerisindeki mikroskobik parçacıkları da yok ediyor ve ekstra hijyen sağlıyor. Klima kapatıldıktan sonra çalışmaya başlayan bu fonksiyon, nemden kaynaklanan kötü kokuyu engelliyor; üflenen havanın temiz ve kaliteli olmasını sağlıyor. Ayrıca bu fonksiyon, klima performansının daha uzun süre yüksek kalmasına da yardımcı oluyor.

 

Yumuşak Hava

Yumuşak Hava özelliğine sahip Grundig klimalar, Isıtma ve Soğutma modlarında kullanıcıların tek bir tuşla hava akışını kontrol edebilmelerini sağlıyor. Klima kumandasında bulunan ?Yumuşak Hava? tuşuna klima soğutma için çalışırken basıldığında kanatlar dolaylı soğutma için yukarı doğru en yüksek konumuna, klima ısıtma için çalışırken basıldığında ise kanatlar dolaylı ısıtma için aşağı doğru en yüksek konumuna geliyor. Böylece kanat açıları sayesinde havanın direkt olarak sadece bir noktaya vurmasını engelliyor ve daha konforlu kullanım sağlıyor.

 

Kolay Çıkarılabilir Toz Filtresi

Grundig klima, sahip olduğu Kolay Çıkarılabilir Toz Filtresi ile ortamdaki havanın temiz olmasını sağlıyor. İlk filtre olarak da bilinen bu bölüm, 3 mikrometreden büyük toz parçacıklarını hapsederek tozların ortam ile yeniden buluşmasını engelliyor. Klimadan kolaylıkla çıkarılabilen bu filtre sayesinde klima temizliği de oldukça pratikleşiyor. Klimalar, filtreleri düzenli temizlendiklerinde performans konusunda daha başarılı oluyorlar.

 

Sessiz Mod

Grundig klimalar tek tuşla dış ünitede daha sessiz bir çalışma sunuyor. Klima kumandasındaki ?Sessiz Mod? tuşuna basıldığında dış ünitenin ses seviyesi 3 db(A) azalıyor, bu da iki kat sessizlik etkisi yaratıyor. Ayrıca klimada Uyku moduseçildiğinde iç ünite ses seviyesi, fısıltıdan çok daha düşük bir ses seviyesi olan 19 db(A) oluyor. Bu modlar sayesinde klima hem kullanıcılara hem de çevrede yaşayanlara rahatsızlık vermiyor.

 

Hızlı Soğutma

Grundig klimalar, Hızlı Soğutma fonksiyonu sayesinde ortamı daha kısa sürede istenilen serinliğe ulaştırıyor. Bu fonksiyon seçildiğinde klima, 30 dakika boyunca normalden 4 derece daha soğuk hava dalgası üflüyor. Bu sayede klima kullanılan alanda daha hızlı soğutma sağlanıyor. Hızlı Soğutma özelliğisayesinde, yaz aylarında eve gelindiğinde, konforlu bir ortama ulaşmak için daha az zamana ihtiyaç duyuluyor.


Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!Beko 52450
Beko 52450 MIRROR PROSMART WİFİ 24.000 Btu INVERTER KLİMA A++ Enerjili Wİ-Fİ
5,899.00 TL
Beko 32420
Beko 32420 Eko 24.000 Btu A++ İnverter Klima
5,099.00 TL
Beko 50910 AA
Beko 50910 AA Mırror İonızer 9.500 Btu/h Soğutmada A++, Isıtmada A Inverter Klima
3,099.00 TL
Önerilerinizi, yorumlarınızı, isteklerinizi ve hata bildirimleriniz ile ilgili ayrıntılarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Sipariş, üyelik ve diğer sorularınız için iletişim formları sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yazılan açıklamalar sitede yayınlanmaz. Yorumlarınızın sitede yayınlanması için lütfen yukarıdaki yorum ekle bölümünü kullanınız

Açıklamanız
E-Posta
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Markalar
Bayi Girişi
Bayi E-Posta
Bayi Şifre


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.